Powrót do strony głównej

REGULAMIN

1. Wstępnej rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu urodzin można dokonać telefonicznie lub osobiście.

2. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości od 50 zł. Bezpośrednio w sali zabaw.

Pozostała kwota wpłacana jest w dniu imprezy. Zadatek jest bezzwrotny, w przypadku odwołania imprezy przez zamawiającego.

3. Sala urodzinowa wynajmowana jest na trzy godziny. Przyjęcie rozpoczynamy i kończymy punktualnie.

4. Organizator wraz z gośćmi proszony jest o przybycie do Sali Zabaw 15 minut przed rozpoczęciem imprezy oraz opuszczenie sali zabaw maksymalnie 15 minut po zakończeniu przyjęcia. Rodzice są proszeni o zwolnienie stolików przy barze maksymalnie 20 minut po zakończeniu przyjęcia. Istnieje możliwość przedłużenia zabawy za dodatkową opłatą - 50 zł./godzina/grupa do 10 dzieci, 80 zł./godzina/grupa powyżej 10 dzieci. Przedłużenie dotyczy tylko zabawy na sali zabaw.

5. W czasie imprezy urodzinowej opieka nad uczestnikami jest sprawowana przez rodziców (opiekunów) Jubilata. Zamawiający przyjęcie jest odpowiedzialny za zapewnienie dzieciom będącym na przyjęciu należytej opieki.

6. Organizator jest zobowiązany potwierdzić ostateczną liczbę gości na dzień przed planowanym przyjęciem. W przypadku przybycia większej liczby gości niż deklarowana, opiekun Jubilata dopłaca za każdą kolejną osobę zgodnie z obowiązującym cennikiem.

7. W przypadku przybycia mniejszej liczby gości, niż zadeklarowana, opiekun jest obciążany za ilość osób zadeklarowanych w umowie rezerwacyjnej.

8. Sala urodzinowa, w czasie trwania imprezy jest do wyłącznej dyspozycji dziecka – Jubilata oraz jego gości. Czas wynajmu sali urodzinowej jest liczony od ustalonej godziny.

9. Obsługa sali zabaw przygotowuje salkę urodzinową przed urodzinami i sprząta po zakończeniu imprezy, natomiast rodzice bądź opiekunowie solenizanta obsługują dzieci podczas trwania urodzin.

10. Przyjęcia na sali urodzinowej są organizowane dla grup powyżej 5 osób lub gdy zamawiający pokryje koszty za 5 dzieci, mimo mniejszej liczby gości.

11. Tort dostarcza zamawiający, na własną odpowiedzialność.

12. Organizator zabrania wnoszenia własnego jedzenia i napojów na przyjęcie urodzinowe (oprócz tortu, pizza czy innej formy kolacji) zarówno na salę urodzinową, jak i do barku.

13. Poczęstunek, który jest zapewniony, jest poczęstunkiem dla dzieci. Poczęstunek dla rodziców (kawa, herbata, napoje, lody,  itp.) jest serwowany za dodatkową opłatą, zgodnie z cennikiem obowiązującym w barku.

14. Ze względów higienicznych poczęstunek przygotowany dla dzieci może być spożywany wyłącznie na sali urodzinowej. W przypadku imprezy organizowanej w barku – przy specjalnie przygotowanych stolikach w barze.

15. Za ewentualne zniszczenia na osobie lub mieniu koszty ponosi organizator przyjęcia.

16. Wszyscy uczestnicy urodzin zobowiązani są do przestrzegania ogólnego regulaminu Sali Zabaw oraz regulaminu urodzin.

KONTAKT

REGULAMIN

CENNIK

O NAS

FIGLE MIGLE

Legionów 37C, Tarnowskie Góry
Pon. - Pątek.: 15:00 - 20:00

Sobota 12:00-20:00
Nd. i święta: 14:00 - 20:00